Text Size
Salı 25 Haziran 2019

Office Eğitim Programı

Office eğitimi, temel bilgisayar bilgisini geliştirmek için öğrenilmesi gereken ilk programlardan biridir. İş planlarını organize etmek, hesaplamaları tablolar aracılığı ile gerçekleştirmek ve sunumlar oluşturmak için Office programları günümüz iş dünyasında tüm çalışanların bilmesi gereken önemli bir yazılımdır. 

Office, günümüz bilgi çağında zamanı etkin kullanmak, bilgi iletişimini hızlandırmak, verimli analizler yaparak, bu analizleri raporlamak isteyen tüm çalışanlar için gerekli bir yazılımdır. 

Şirketlerin bilgi analizi ve raporlaması; MIS, CRM gibi konularda uzmanlık aramaya başladığı şu günlerde Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen çalışanlar, kariyerlerinde yükselebilmek ve diğerlerinden bir adım öne çıkabilmek için önemli avantajlara sahip olurlar. 

İş hayatının vazgeçilmezi olan Office programlarının gösterildiği bu eğitimde katılımcılar uygulamalı bir şekilde programlara hakim olmaktadır. İş hayatında veya özel yaşamında bilgisayarı kullanan veya kullanması öngörülen herkesin katılabileceği bir programdır. Office eğitimi kullanıcılara ofis ürünleri ile ilgili başlangıç seviyede bilinmesi gereken her şeyi kapsayan bir programdır. 
Temel bilgisayar bilgisi oluşturmaya, katılımcıların ofis ortamında ihtiyaç duyacakları temel becerileri kazandırmayı amaçlayan bir programdır. 

Office Eğitimleri:

Microsoft Office Eğitimleri için :

Temel Office Eğitim Programı

İleri    Office Eğitimi Programı

 Libra Office Eğitimi için :

Eğitim Takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.